Gastromarketing je veľmi špecifickým segmentom marketingu. V gastrobiznise platia rozdielne  pravidlá komunikácie a nie je možné použiť štandardné šablóny. Kvalitný gastromarketér sa musí okrem marketingovej komunikácie orientovať aj v problematike gastronómie, aby dokázal efektívne a na mieru zvládnuť úlohy a dokonale využiť príležitosti. Prínosť gastromarketéra spočíva v efektívnej komunikácii smerom k potenciálnym a už existujúcim hosťom, v súlade s ich očakávaním a zohľadnením aktuálnych možností prevádzky. Gastronómia je veľmi citlivý biznis, v ktorom aj najmenšie zaváhanie, prípadne chyba môže mať katastrofálne následky. Našou prioritou je eliminovanie chýb a koordinácia procesov tak, aby mali čo najvyšší efekt v čo najkratšom čase s dôrazom na na udržateľnosť.

„Veríme v silnú a stabilnú značku, ktorá predáva…“

Sme pripravený komplexne pokryť marketingovú komunikáciu Vašej spoločnosti. Po vykonaní komplexného vstupného auditu, pripravíme rámcovú marketingovú stratégiu s návrhmi a konkrétnymi riešeniami. Vyberieme vhodné nástroje komunikačných kampaní a ich načasovanie. Za našou spoločnosťou stoja konkrétne projekty, ktoré priniesli našim zákazníkom konkrétne výsledky.

„Zárukou úspechu nie je byť iný ale lepší!“


Špecializujeme sa fotografovanie a styling jedla. Sme v tom skutočne dobrý a hlavne nás to baví. Naše fotografie kvalitne prezentujú produkty našich klientov v tlačených alebo online médiách.

897


kvalitných fotografií


Vďaka  reálnym skúsenostiam v gastrobiznise a sledovaním najnovších trendov prinášame do podnikania našich klientov nápady a inovatívne riešenia, ktoré pomáhame zavádzať do praxe.

46


inovatívnych riešení


Gastrobiznis je prioritne o  kvalitnom produkte a dokonalom servise. Klient komunikuje s  hosťom vrámci svojej prevádzky, no my sa dokážeme  postarať o efektívnu a obsahovú komunikáciu v médiách a na sociálnych sieťach.

7921


statusov na facebooku, blogov, PR článkov


Efektívna koordinácia marketingových aktivít, je kľúčom ku konverzii nákladov na investíciu, ktorá prinesie v budúcnosti zisk. Sme pripravení nastaviť, koordinovať a realizovať vaše komunikačné kampane tak aby boli efektívne a prinášali reálne výsledky.

8342


hodín strávených na projektoch


11 dôvodov prečo by ste si mali vybrať práve nás:

 • máme reálne skúsenosti s gastro biznisom
 • máme chuť sa neustále posúvať a vzdelávať, lebo veríme v silu inovácii
 • dokážeme prijať zodpovednosť za zverené projekty a prinášame riešenia
 • pracujeme s dôrazom na efektívnosť
 • sme vysadení na koncovky a ak je projekt urobený na 99% nepovažujeme ho za dokončený
 • myslíme pozitívne a vieme naslúchať klientovi
 • počas fungovania sme získali mnoho vedomostí a zručností, ktoré vieme efektívne použiť
 • máme za sebou reálne projekty v gastro biznise
 • vážime si jasné ciele, jasné pravidlá a jasné vzťahy
 • dokážeme sa flexibilne prispôsobiť novým podmienkam a zvládame aj vypäté situácie
 • veríme, že úspešný gastro projekt je ten, ktorý prinesie hosťom radosť, pôžitok a emóciu, s dôrazom na kvalitu produktov no zároveň generuje zisk.